Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

PREDANÉ Novostavba rodinný dom bungalov Martin-obec Sklabiňa

Cena: 175 000,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Martin
Obec:Sklabiňa
Ulica:Sklabiňa
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:152 m2
Plocha pozemku:658 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:561

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj novostavbu murovaného rodinného domu typ bungalov so samostatne stojacou garážou v Sklabini – obci vzdialenej 7 km od Martina.

Dom sa nachádza na mierne svahovitom pozemku o výmere 658 m2,  zastavaná plocha domu je 113 m2 /12,2x8,5 + 2x4,65 m/, k domu prislúcha samostatná murovaná garáž o výmere 39 m2 /6x6,5 m/.

Základné údaje a umiestnenie stavby

Rodinný dom je postavený v novo budovanej zástavbe na južnom okraji obce cca 150 m od centra obce, je postavený na samostatnom pozemku o výmere 658 m2 s priečelím a južne orientovanou terasou do záhrady, je prístupný zo severnej strany priamo z asfaltovej komunikácie. Dom bol kolaudovaný v decembri 2012.

Dispozičné riešenie

Dom je vybudovaný ako samostatne stojaci jednpodlažný typu bungalov s obytným prízemím– denná aj nočná oddychová časť so základným technickým zázemím. V technickej miestnosti je zabudovaný pancierový trezor, elektrický kotol a bojler. V obytnej časti domu je je vstupné zádverie, priestranná obývačka s kuchyňou, jedálňou a špajzou. Sú tu ďalšie 3 izby – spálňa, hosťovská, detská a kúpeľňa /vaňa aj sprchový kút/ s toaletou. Vstup je riešený zo S strany priamo do zádveria, na J strane je umiestnená terasa so vstupom z obývačky aj z dvora.

Garáž je pre 2 vozidlá  je vybudovaná ako samostatne stojaca so širokými elektricky ovládanými vrátami

Stavebnotechnický popis

Dom je založený na betónových základových pásoch a základovej doske vystuženej Kari sieťou, obvodové murivo aj priečky je z Ytongu hr. 380 mm, 120 mm, vodorovné izolácie sú z ťažkých asfaltových pásov, strecha je riešená ako drevená viazaná sedlová strecha so strešnou krytinou Mediteran, zateplenie kontaktným zatepľ. systémom hr. 120 mm, povrchová fasáda silikátová omietka. Plastové okná, vstupné a balkónové dvere – izolačné trojsklo. Povrchové úpravy stien-štukové omietky, kuchyňa prie dreze a sociálne miestnosti – keramický obklad. Podlahy – obytné miestnosti laminátové veľkoplošné parkety, ostatné keramické. Vykurovanie – podlahové teplovodné, el. kotol Protherm, príprava TÚV bojler Dražice, alternatívny zdroj tepla je teplvzdušný krb v obývačke s rozvodmi pre každú miestnosť, spaliny z krbu – komín Schiedel.

Vybavenie kuchyne – kompletná kuchynská zostava s granitovým drezom, digestorom, sporákom s indukčnou varnou doskou, elektrickou a mikrovlnou rúrou, umývačkou riadu

IS:  elektrika 230/400 V, mestský vodovod, kanalizácia, káblová televízia a internet.

Príslušenstvom domu je oplotenie pozemku – betónové od ulice, vŕtaná studňa do hĺby 17 s ponorným čerpadlom na polievanie záhrady, prípojka vody, vodomerná šachta, prípojka kanalizácie, zemná prípojka elektriky, spevnené plochy vo dvore zo zámkovej dlažby a na terase z keramickej dlažby.

Poloha

Rodinný dom sa nachádza v tichom a pokojnou prostredí na slnečnom pozemku s nádhernými výhľadmi. Od okresného mesta je obec vzdialená 7 km, vedie cez ňu hlavná cesta II. triedy Martin-Dražkovce-Sklabiňa ale aj Turčianske Jaseno. Dopravné spojenie s okolitými obcami je možné aj napojením na cestu SNP prekrásnym horským terénom využívaným na letnú aj zimnú turistiku. Sklabiňa leží vo východnej časti Turčianskej kotliny v doline Sklabinského potoka V obci je základná vybavenosť: obchody, služby, základná škola, škôlka, lekárska ambulancia, športové ihriská

Cena: 175.000,-Eur zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa, bezplatné poskytnutie finančného  poradenstva v spojení s kúpou nehnuteľností. 

Ak Vás naša ponuka zaujala alebo máte doplňujúce otázky, neváhajte ma kontaktovať

Reality Turiec
Ing. Eva Korimová 
ekorimova-ZVNC-reality-turiec.sk 
+421 915 800 101 
www.reality-turiec.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Eva Korimová
Telefón:+421 915 800 101
E-mail:ekorimova-ZVNC-reality-turiec.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.