Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Rodinný dom Martin-Valča, REZERVOVANÉ

Cena: 105 000,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Martin
Obec:Valča
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:4
Úžitková plocha:265 m2
Plocha pozemku:1063 m2
Energ. certifikát:Nemá
 
ID inzerátu:527

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj samostatne stojaci murovaný rodinný dom vo Valči, obec je vzdialená 12 km od mesta Martin, prístup z miestnej komunikácie, tichá lokalita, nádherný výhľad na okolie

Rodinný dom môže byť využívaný aj ako dve samostatné bytové jednotky – dvojgeneračné bývanie, alebo vzhľadom na veľkosť a lokalitu aj na podnikateľské účely.

Rozloha

Pozemok o výmere 1063 m2, úžitková plocha 265 m2 /prízemie 96  m2, suterén 93 m2, povala 76 m2/, garáž s dielňou 32m2

Dispozícia interiéru
suterén výmera 93 m2, samostatný vstup, kotolňa, práčovňa,, chodba, sklad a kuchyňa

 1.nadzemné podlažie

Výmera 96 m2, vstup-schodisko, veranda, schodisko na povalu a do suterénu, chodba, kúpeľňa, WC, 4 izby

2.nadzemné podlažie

Povala 80 m2 – predpripravená na obytný priestor, balkón

Exteriér

Garáž s dieľňou výmera 32,38 m2 – samostatne stojaca prízemná murovaná bez podpivničenia, postavená v roku 1982. Pozemok je oplotený, priamy vstup od cesty do garáže, za domom je vybudovaný prístrešok na posedenie , dlažba, trávnik, funkčná studňa, upravený pozemok na sadenie,

Ostatné

Dom bol postavený r.1974 ako murovaný s obvod. murivom tehla 40 cm, základy betónové,  brizolitová fasáda, z dvoch strán je soklík vymurovaný z lomového kameňa, sedlová strecha s krytinou eternit, dom je napojený na inžinierske siete – voda, kanalizácia, elektrika, plyn pred domom, zdrojom teplej vody je bojler  na elektriku, vykurovanie radiátory – pec na pevné palivo a elektriku . V roku 2007 boli vymenené na prízemí aj na povale plastové okná, vstupné dvere, v roku 2013 prístrešok, dlažba, v suteréne sadrokartónové stropy, v jednej izbe plávajúca podlaha, strierky. Dom je vo výbornom udržiavanom stave, rekonštrukcia by sa týkala modernizácie interiéru, prípadne zateplenia.

Poloha

Tichá a slnečná lokalita s možnosťou turistiky, cykloturistiky a zimných športov – blízkosť lyžiarskeho strediska Snowland. Obec Valča sa nachádza v ústí Valčianskej a Slovianskej doliny, prístupové cesty vedú z dvoch susedných obcí z Príboviec a z Trnova, občianska vybavenosť: autobus, pošta, základná a materská škola, obchod, reštaurácia.

Cena  zahŕňa náklady spojené s predajom nehnuteľnosti, právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv, prevod nehnuteľnosti na nového majiteľa, bezplatné poskytnutie finančného  poradenstva v spojení s kúpou nehnuteľností. 

Pri vážnom záujme dohoda ceny možná.

Maklér:

makler
Maklér:Ing.Eva Korimová
Telefón:+421 915 800 101
E-mail:ekorimova-ZVNC-reality-turiec.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.